Portál pre mamičky a ich detičky
Nápady na DIY hračky, pri ktorých deti zabudnú na smartfóny

Deti milujú hry. Nezáleží na tom, či sú kúpené, ale či ich zabavia. V tomto článku vám ponúkame tipy na zábavné hračky, ktoré vaše dieťa určite oslovia. 

Tieňohra - Ako si spestriť večer s dieťaťom a ukázať mu, ako sa zabaviť aj bez smartfónu

Deti milujú hru s tieňom. Naučte ich vytvoriť si zvieratká z dlaní. Príjemnú zábavu môžete spestriť anglickými názvami jednotlivých zvieratiek alebo napodobňovaním zvukov.

15+ vecí o ktorých ste možno netušili, že majú dátum spotreby

Každá vec má svoj dátum spotreby. Kedy vymeniť cumlík, detskú sedačku, parfém, či kefu na vlasy sa dočítate v tomto článku.

Kúpeľom sestrička bábätko zázračne upokojila. Pozrite si video.

Francúzska detská sestra Sonja Rochel zaviedla inováciu vo svete starostlivosti o novorodeniatka, presnejšie ide o inováciu vo svete kúpania.

Viva o tehotenstve: Moje nedočkavé predstavy sa stretli s realitou

Už ako malé dievča som mala zaujímavú predstavu o tom, ako prídu moje deti na svet. Suverénne som oznámila svojej mladšej sestre, že mi porodí 11 detí. Mala som vtedy len 12 rokov a myslela som si, že všetko funguje...

Ilustrácie zachytávajú momenty v živote, ktoré dôverne pozná každá mamička

Čo všetko zahŕňa denná rutina mamičiek? Niekedy je to naozaj neuveriteľné, čo všetko dokážeme zvládať. Tieto milé ilustrácie vám ukážu nielen tie najkrajšie momenty každodenného života ale aj zaručene zlepšia váš deň.