Portál pre mamičky a ich detičky
Muži s rodinami sú šťastnejší a spokojnejší. Čo všetko sa po príchode dieťatka zmení?

Zdá sa, že mamičky s malými deťmi sú najšťastnejšie ženy na svete. Vedeli ste však, že prírastok v rodine môže mať veľké benefity aj pre oteckov?

Tieto fotky vás presvedčia, že pes je najlepšia opatrovateľka na svete

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Dokáže byť maximálne oddaný a spríjemniť aj ten najhorší deň.

Matka nechala dcérke prepichnúť ušká. Kvôli videu na facebooku ju obvinili z týrania

Pred pár dňami internet zahltilo video malého dievčatka, ktoré sa okamžite stalo virálne a poriadne kontroverzné.

Prvorodení majú vyššie IQ a jedináčikovia sklon k egoizmu. Ovplyvňuje poradie pri narodení a počet súrodencov našu povahu?

Určite ste už počuli o tom, že tí, ktorí sú medzi súrodencami najstarší sú často zodpovední a napríklad taký jedináčik má sklony k egoizmu. Sú to len povery, alebo poradie pri narodení naozaj ovplyvňuje našu osobnosť povahu, či IQ?

Odborník na výživu odsudzuje pitie kakaa. Môže ranný nápoj našim deťom uškodiť?

Každé dieťa miluje sladké. Preto veľa mamičiek deťom dáva do mlieka kakao, aby do ich tela dostali vápnik pre zdravý vývin kostí. Nastal však čas, kedy sa deťom do jedla dostáva čoraz viac cukru a slovo obezita je často skloňovaným...

Super nátierky pre deti aj rodičov

Pripravili sme pre zaneprázdnené mamičky recepty na výborné nátierky. Hodia sa na desiatu, na olovrant alebo na piknik v prírode. Pokojne sa nechajte inšpirovať.