Portál pre mamičky a ich detičky
Poznáte dobré knihy pre svojich puberťákov? Poradíme :)

Máte pocit, že knihy už pre Vaše dospievajúce deti nie sú atraktívne? Tak to vôbec nie je pravda! V tomto článku Vám poradíme pár skvelých kníh, knižných edícii a autorov, ktorých sa Vaši puberťáci nebudú môcť nabažiť :)

Matka kojí 5 ročného syna, deti učí doma a nauznáva tradičnú medicínu. Chce byť v silnom prepojení s prírodou

Adele Allan sa spolu s manželom rozhodli pre výchovu bez obmedzení. To znamená, že ich deti nemusia chodiť do školy, nie sú očkované a nemajú žiadne pravidlá.

Blíži sa nový školský rok. Máte stres? Nemajte! Zvládnite všetko ľavou zadnou a ešte si to aj užijete.

Vybaviť toto, vybaviť tamto, ešte stihnúť nejaký ten výlet pred koncom prázdnin...dá to zabrať. Čo všetko musíte zariadiť pred školským rokom máte na mysli už teraz. Načo sa však zbytočne stresovať, keď si môžete všetko naplánovať? Poďme na to krok...

Dievčatko pozvalo na čajovú párty policajta, ktorý jej zachránil život. Prekrásne!

Toto je príbeh priateľstva jedného malého dievčatka Bexley a texaského policajta Patricka Raya, ktorý Bexley približne pred rokom zachránil život.

Ako zareagovali ľudia, keď uvideli v zime sedieť na lavičke chlapca bez bundy, skrehnutého, uzimeného?

Toto je jeden zo sociálnych experimentov. Chlapca menom Johannes posadili na zastávku, nastavili skrytú kameru a...zisťovali, čo ľudia urobia, keď uvidia skrehnuté dieťa.

Skvelé rady a nápady ako naučiť svoje deti upratovať si

Máte problém s disciplínou, ktorá sa týka upratovania? V tomto článku Vám poradíme pár skvelých tipov a trikov, ktoré sú jednoduché, ale veľa toho Vám a Vašim deťom uľahčia pri upratovaní :)